Warning: The magic method Merlin_Logger::__wakeup() must have public visibility in /home/users/bystrz01/public_html/nowa.unimar.pl/wp-content/themes/rinbuild/demo-import/includes/class-merlin-logger.php on line 194
O Firmie - FHU Uni-Mar

KRÓTKA HISTORIA

Ponad 20 lat FHU UNI-MAR OKNA I DRZWI TARNÓW
w branży budowlanej!

Firma UNI-MAR Okna i drzwi, bramy garażowe została założona przez Marka Głuszaka w 1995 roku. Główny cel firmy to oferowanie wysokiej jakości produktów w branży okiennej. Naszą główną dewizą jest rzetelna obsługa klientów.

Pierwszym producentem okien z PCV, z którym podjęliśmy współpracę była firma Dresdner Fenster Bau Polska z Niepołomic (w skrócie DFB). W 2005 roku, w nagrodę za dobrą współpracę FHU UNI-MAR została mianowana Generalnym Przedstawicielem DFB na Polskę i zaczęła budować sieć sprzedaży. Niestety, w styczniu 2007 roku właściciele DFB podjęli decyzję o likwidacji zakładu i wyprzedaży majątku.

W miejsce dotychczasowego dostawcy firma UNI-MAR wprowadziła do swojej oferty okna i drzwi takich producentów jak: VETREX, Eurocolor i Eko-Okna. Oprócz sprzedaży okien plastikowych firma UNI-MAR zajęła się również dystrybucją i montażem okien i drzwi aluminiowych, okien drewnianych (z drewna klejonego) firmy Stolbud Włoszczowa i Wiatrak oraz drzwi stalowych firmy Wikęd.

OBECNIE

Szeroka oferta
okien i drzwi

Od wielu lat posiadamy w ofercie bogaty wybór drzwi GERDA, w tym drzwi antywłamaniowych i drzwi przeciwpożarowych. Obecnie, jako jedyni w regionie, posiadamy autoryzację na sprzedaż, montaż i serwis drzwi GERDA.

Ze względu na wysokie koszty energii i ekologię następuje rozwój budownictwa domów pasywnych i energooszczędnych Chcąc sprostać wymogom nowoczesnego budownictwa wprowadziliśmy do naszej oferty energooszczędne okna Premium firmy VETREX na profilach Veka. Okna te wymagają fachowego montażu, stosujemy więc warstwowy montaż okien - tzw. "ciepły montaż" i montaż okien w warstwie ocieplenia - m.in. w systemie MOWO.

Wprowadziliśmy także do sprzedaży doskonałej jakości bramy garażowe firmy Novoferm - jednego z czołowych europejskich producentów. Automatyczne bramy segmentowe Novoferm wyróżnia niezawodność (10 lat gwarancji), nowoczesny wygląd, małe zapotrzebowanie przestrzenne, możliwość zastosowania do każdego typu otworu.

Zapraszam do współpracy

Lat doświadczenia
w branży

30

Winning
Global Awards

25

Complete
Total Projects

99

Happy
Local Clients

74

Opinie

Co mówią o nas Klienci?

MEET OUR TEAM

OUR TEAM MEMBERS

team v1 1

Emily Ckumanni

Painter & Designer
team v1 2

Mendas Adla

Interior Engineer
team v1 3

Clinexmex Pant

Worker & CEO

Do zobaczenia w biurze sprzedaży przy ul. Głowackiego 19 w Tarnowie

Zamów wycenę lub pomiar