Seria Air Glass 1
Seria Quadro 1

Otwieramy wyobraźnię

Drzwi
zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne to istotny element podkreślający charakter budynku. Powinny współgrać z kolorystyką elewacji, a jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo domownikom. Gerda to firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji drzwi.

Nasze patenty i nowoczesne rozwiązania doceniają klienci, którzy ufają nam w dziedzinie drzwi antywłamaniowych. Poznaj naszą ofertę i zajrzyj do Katalogu – Drzwi do domów. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników!

Seria THERMO PRIME i THERMO PREMIUM

Drzwi frontowe do domu z linii produktowej THERMO PRIME i THERMO PREMIUM łączy niezwykle solidna metalowa konstrukcja wewnętrzna, która zapewnia doskonałą izolację termiczną. W tej serii znaleźć można tradycyjne drzwi Elite 3D dla osób ceniące klasyczne rozwiązania. Świetnie prezentują się zarówno w nowoczesnym budownictwie. Warianty drzwi Air Glass, Quadro i Tempo to nowoczesne wzornictwo, które podkreśli prestiż oraz indywidualny charakter każdego domu.

W ramach grupy drzwi THERMO PRIME i THERMO PREMIUM wyróżniamy cztery linie wzornicze:

  • AIR GLASS – z charakterystyczną szybą potocznie zwaną szybą samochodową,
  • QUADRO – z licznymi przeszkleniami oraz listwą 3D,
  • TEMPO – klasyczne drzwi nawiązujące do najlepszych wzorów GERDA,
  • ELITE 3D – eleganckie wzornictwo.

Seria OPTIMA

Z myślą o najwyższym komforcie naszych Klientów tworzymy drzwi wejściowe do domu, które zapewniają najlepszą ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz stalowo-drewnianych i aluminiowych ościeżnic, drzwi zewnętrzne firmy GERDA posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej.

Modele Tempo, Classic i Optima Duo 60 zawierają przy tym dyskretne, szklane panele, które dodają lekkości projektowi. Drzwi dostępne są w różnych seriach wzorniczych, do wyboru rodzaj przeszklenia oraz wersja kolorystyczna. Wybierz do swojego domu zewnętrzne drzwi wejściowe linii Optima.

Drzwi aluminiowe ALTUS

Antywłamaniowe aluminiowe drzwi ALTUS zostały zaprojektowane z myślą o osiągnięciu najlepszych parametrów termoizolacyjności. Wykonane z trzykomorowego systemu aluminiowego o grubości 9 cm. spełniają surowe wymagania stawiane przed nowoczesnym budownictwem pasywnym.

Drzwi ALTUS standardowo posiadają przekładkę w opatentowanej technologii ,,anti-bimetal”, specjalnie zaprojektowane izolatory znacząco podnoszą parametr termoizolacyjności i mają znaczący wpływ na obniżenie kosztów zakupu energii.

Konstrukcja drzwi aluminiowych GERDA ALTUS pozwala na uzyskanie jednolitej powierzchni zarówno od strony wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

Do zobaczenia w biurze sprzedaży przy ul. Głowackiego 19 w Tarnowie

Zamów wycenę lub pomiar