Warning: The magic method Merlin_Logger::__wakeup() must have public visibility in /home/users/bystrz01/public_html/nowa.unimar.pl/wp-content/themes/rinbuild/demo-import/includes/class-merlin-logger.php on line 194
GERDA: drzwi do mieszkań - FHU Uni-Mar
Drzwi do mieszkan STAR 60
Drzwi do mieszkan ENJOY

Otwieramy wyobraźnię

Drzwi
do mieszkań

Jak wybrać odpowiednie drzwi wejściowe do mieszkania? Czym powinny się charakteryzować i jakie ich właściwości decydują o tym, że są wybierane przez właścicieli czterech kątów?

Firma Gerda i jej konstruktorzy od wielu lat doskonalą swoje produkty. Celem jest dostarczenie klientom znakomitych drzwi do mieszkania w bloku wielorodzinnym. Cechuje je wytrzymałość, elegancja i funkcjonalność.

Drzwi do mieszkania – czym powinny się charakteryzować?


Drzwi, które są elementem klatek schodowych, nie muszą spełniać tak wielu wymogów, jak drzwi zewnętrzne stosowane w domach jednorodzinnych. Nie oznacza to jednak, że nie są to drzwi dobrej jakości, a producenci nie dokładają starań, by wypuścić na rynek wartościowy produkt. W firmie Gerda stawiamy na wygodę i bezpieczeństwo.

Nasze drzwi cechuje antywłamaniowość, doskonały komfort akustyczny, ochrona przeciwpożarowa i modny wygląd współgrający zarówno z estetyką klatki schodowej, jak i z wnętrzem mieszkania. Drzwi antywłamaniowe Gerda na przestrzeni lat zyskały status kultowych i cieszą się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników. Wiemy, jak stworzyć solidne drzwi do każdego mieszkania!

Jak wybrać odpowiednie drzwi wejściowe do mieszkania?


Zanim w Twoim mieszkaniu pojawią się drzwi wejściowe, zwróć uwagę na kilka istotnych cech, które sprawią, że będziesz zadowolony z podjętej decyzji. Jakie funkcje powinny spełniać dobrej jakości drzwi?

Wyciszenie hałasów

W swoim mieszkaniu chcesz czuć się komfortowo. To Twoja oaza ciszy i spokoju. Przed dźwiękami dochodzącymi z klatki schodowej ochronią Cię drzwi o podwyższonym stopniu dźwiękochłonności. Jednocześnie możesz mieć pewność, że rozmowy prowadzone w Twoim mieszkaniu nie będą słyszalne za drzwiami.

Odpowiednia termoizolacja

Jeżeli chcesz zatrzymać ciepło w swoim mieszkaniu, a jednocześnie uniknąć przeciągów, postaw na drzwi, które zapewnią bardzo dobrą izolację cieplną. Kluczowe są tutaj uszczelki, które odpowiadają za przyleganie drzwi do ościeżnicy.

Ochrona przed ogniem

Zadaniem drzwi przeciwpożarowych jest powstrzymanie rozprzestrzeniającego się ognia i dymu. Drzwi o tego rodzaju właściwościach oznaczane są specjalnymi symbolami EI, gdzie E to kryterium szczelności ogniowej, a I informuje o izolacyjności ogniowej.

Drzwi wejściowe do mieszkania a Twoje bezpieczeństwo

Przez drzwi wejściowe z przyjemnością wpuścisz gości do swojego mieszkania, ale co z osobami, które mogą być zagrożeniem dla Twojego mienia? W tym przypadku drzwi wejściowe muszą sprawdzić się jako drzwi antywłamaniowe. Stosuje się w nich specjalne rozwiązania i zabezpieczenia, które skutecznie zniechęcają i powstrzymują włamywaczy. W drzwiach Gerda wykorzystujemy wzmocnione konstrukcje i antywłamaniowe wkładki. Znamy się na bezpieczeństwie i mamy niezawodne sposoby na włamywaczy.

Drzwi antywłamaniowe – dodatkowa ochrona


Skuteczność drzwi antywłamaniowych potwierdzają odpowiednie certyfikaty i atesty wydawane przez właściwe instytucje. Jest to gwarancja, że produkty Gerda spełniają najwyższe standardy. Nasze drzwi posiadają klasy bezpieczeństwa RC2, RC3 i RC4. Im wyższa klasa, tym lepsze zabezpieczenie przed niepożądanymi osobami. W blokach i domkach wielorodzinnych bardzo często stosowane są dodatkowe środki bezpieczeństwa – domofon lub monitoring. Taka forma zabezpieczenia wraz z drzwiami antywłamaniowymi to gwarancja spokoju i zmniejszenie obaw o mienie oraz cenne przedmioty w mieszkaniu.

Do zobaczenia w biurze sprzedaży przy ul. Głowackiego 19 w Tarnowie

Zamów wycenę lub pomiar